جاسازی طلا در منزل بدون نگرانی از سرقت کد ۱

جاسازی طلا در منزل بدون نگرانی از سرقت کد ۱

جاسازی طلا در منزل بدون نگرانی از سرقت کد ۱

با توجه به قیمت طلا، نگهداری از این دارایی ارزشمند در خانه می‌تواند به یک چالش جدی برای صاحبان آن‌ها تبدیل شود. سارقان همیشه در کمین هستند و حالا خیلی حرفه‌ای‌تر از گذشته می‌توانند به سرعت و بدون جای گذاشتن هیچ اثری از خود، در یک چشم به هم زدن دارایی‌های ارزشمند شما را به سرقت ببرند. بنابراین نگهداری از طلا در منزل نیاز به دقت بسیار زیادی دارد. به همین دلیل ما در این مقاله سعی می‌کنیم چند راه ساده اما کارآمد برای جاسازی طلا در منزل به شما پیشنهاد کنیم

روش‌های جاسازی طلا در منزل؛ از نگهداری طلا در فویل آلومینیوم تا گاو صندوق

اولین توصیه ما نگه نداشتن طلا در منزل است تا هیچ نگرانی از سرقت نداشته باشید. با این حال زمانی که قصد نگهداری از طلا در منزل را دارید باید به فکر پنهان کردن دارایی‌های با ارزش خود در محل امنی باشید. مکان‌هایی مانند زیر تخت خواب، درون کشو لباس‌ها و یا حتی پنهان کردن طلا درون گلدان‌ها به هیچ وجه گزینه‌های خوبی نیستند. تا جایی که می‌توانید طلاها را در محلی دور از دسترس و خارج از دید قرار دهید تا هیچ کس به جز شما به آن‌ها دسترسی نداشته باشد.

همچنین بهتر است به دنبال روشی باشید که همیشه بتوانید از محل دقیق طلاهای خود با خبر شوید. استفاده از دستگاه جی پی اس راه حل جدیدی است که می‌تواند تا حد زیاد خیال شما را راحت کند. در ادامه سعی می‌کنیم مهم‌ترین محل‌های جاسازی و پنهان کردن طلا در منزل را معرفی کنیم.

جاسازی طلا در منزل بدون نگرانی از سرقت
جاسازی طلا در منزل بدون نگرانی از سرقت

استفاده از گاوصندق برای جاسازی طلا در منزل، بهترین روش برای در امان ماندن طلا از طلایاب

گاوصندوق‌ها بهترین گزینه برای نگهداری طلا سایر اشیای ارزشمند در منزل هستند. سعی کنید یک گاو صندوق استاندارد برای منزل خود تهیه کنید. یک رمز قوی برای گاوصندوق خود انتخاب کنید و آن را در محلی قرار دهید که به سادگی در دید سایر افراد قرار نداشته باشد. هیچگاه فردی غیر از اعضای خانواده نباید محل گاوصندوق را بداند و همیشه باید آن بسته باشد.

اگر حجم طلاهای شما زیاد نیست و از گاوصندوق کوچکی استفاده می‌کنید، باید نگران دزیده شدن خود گاوصندوق نیز باشید. ما در مقاله سرقت گاوصندوق به طور کامل در مورد نحوه مراقبت از گاوصندوق‌ها صحبت می‌کنیم. استفاده از ردیاب یا جی پی اس کوچک درون گاوصندوق می‌تواند امنیت دارایی‌های ارزشمند شما را تا حدود زیادی تأمین کند.

 

کشوهای مخفی یا سایر قسمت‌های نامرئی خانه، محل امن برای نگهداری طلا

اگر به هر دلیلی از گاوصندوق در خانه خود استفاده نمی‌کنید باید بدانید که کار شما برای نگهداری از طلا و سایر دارایی‌های ارزشمند بسیار سخت‌تر خواهد شد. با این حال، راه‌های جایگزینی وجود دارند که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. برای مثال ایجاد یک لایه اضافی درون کشو و قرار دادن طلاها زیر آن به شکلی که کاملاً مخفی باشد می‌تواند یکی از گزینه‌ها باشد.

اگر در قسمتی از خانه در مخفی یا سوراخ مخفی دارید که در نگاه اول نامرئی به نظر می‌رسد، می‌توانید از آن‌ها نیز برای پنهان کردن طلاهای خود استفاده کنید. سعی کنید که محل‌های جاسازی را انتخاب کنید که به سادگی باز نمی‌شوند و نیاز پیچ گوشتی یا آچار برای دسترسی به آن‌ها وجود دارد. البته این روش‌ها به هیچ وجه امن نیستند و تنها باید به شانس خود تکیه کنید.

جاسازی طلا در منزل بدون نگرانی از سرقت
جاسازی طلا در منزل بدون نگرانی از سرقت

جاسازی طلا و جواهرات در مکان‌های امن آشپزخانه

اولین نکته در پنهان کردن دارایی‌های ارزشمند این است که تا جایی که می‌توانید آن‌ها را دور از دسترس و دید قرار دهید. در آشپزخانه گزینه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. پنهان کردن طلا درون اقلام خوراکی مانند برنج، آرد و سایر مواد غذیی یکی از آن تکنیک‌های قدیمی است که شاید هنوز هم بتوان از آن‌ها استفاده کرد.

پنهان کردن طلا درون لوازم خانه، محل امن برای نگهداری طلا

این هم یکی دیگر از روش‌های دم دستی است که خیلی از افراد آن را انجام می‌دهند. درون کیس کامپیوتر، اسباب بازی‌ها، لوازم قدیمی منزل کم ارزش و دستگاه‌های الکترونیکی خراب شده می‌توانند گزینه‌های خوبی باشند. البته توجه کنید که وسیله مد نظر دارای ارزش نباشد تا سارقان را برای دزدیدن آن‌ها وسوسه کند. به طور کلی جاسازی طلا در منزل نباید برای مدت طولانی باشد. پنهان کردن طلا درون لوازم خانه یا آشپزخانه فقط برای مدت محدود که شرایط نگهداری از طلا در محل بهتری وجود ندارد گزینه‌های مناسبی هستند.

 

کاربران عزیز در صورت مشاوره برای خرید آنلاین از طریق شماره های مندرج در قسمت تماس با ما در منوی سایت اقدام کنید.

نظر خود را بنویسید